JAV mokslininkų atliktame tyrime nustatyta, kad naudojantis GOOGLE galima sukurti branduolinį sprogmenį, tačiau kiek tokiu realiu atveju žinome. Be specialaus paruošimo, praktikos ir įrangos tokių darbų tinkamas atlikimas tikrai negalimas. Dažniausiai Jūsų atlikta intervencija stipriai apsunkina mūsų darbą, tuo pačiu padidina Jums kainą. Kartais netgi ir nebegalime padėti, pvz.: elementaraus failų ištrynimo atveju. Jei bandėte atkurti su automatizuotais nemokamais ar „nulaužtais“ įrankiais. Tą atkūrimą išsaugojo ant to paties disko, jau nebebus tiesiog ko atkūrinėti nes duomenų sritys bus užimtos naujais duomenimis.

Mūsų minimalus reikalavimai:

 1. IT magistro laipsnis;
 2. Gilios elektronikos žinios;
 3. Patirtis lituojant BGA lustus;
 4. ACELab sertifikatas;
 5. Šešių mėnesių non-stop mokymai (24val./parą);
 6. Fluent english;
 7. Susipikti su žmoną, vaikais, artimais draugais, kad netrukdytų tolimesniam mokymuisi ir darbui 🙂

Nors dirbame virš 10 metų, tačiau iki šiol pasitaiko unikalių atveju ir konkrečiai nustatyti tikslaus kainoraščio negalime.

Mes visada stengiamės Jums pasiūlyti pačias palankiausias kainas.

Kainą susidaro iš duomenų atkūrimui naudotos technikos, medžiagų ir darbo laiko.

Atrodytų, kad programiniai gedimai turėtų būti lengviausi, tačiau, kaip praktika rodo, automatizuoti įrankiai nepateikia reikiamo rezultato. Beveik visada tenka atkūrinėti skirsnius, atskirus failus rankiniu būdu, t.y. nagrinėjant šešioliktainį kodą. Tuo tarpu visų įsivaizduojamas sudėtingiausias galvučių pakeitimas ant seno ~40GB standžiojo disko (jei turime tinkantį donorą) gali trukti vos 30min.

Dažnas vartotojas pastebėjęs, kad pritrūko reikalingų duomenų imasi priemonių jiems atstatyti. Vieni sustoja po bandymų atkurti automatiniais įrankiais kiti eina iki galo. Tik po visų bandymų, kreipiasi pas mus. Nemokamos konsultacijos metu apie tokius veiksmus nutyli. Dažnais atvejais būtent dėl tų veiksmų negalima atstatyti duomenų, ar atstatomi ne tokių pavidalų kaip norėtųsi. Yra eikvojamas mūsų laikas, o labiausiai apmaudu dėl duomenų kurie tapo nepasiekiamais.

* Duomenų atstatymo atveju, diagnostikos mokestis išskaitomas.

**Siunčiant objektus OMNIVA, DPD, LPexpress paštomatais ar pateikus į ofisą ( Eišiškių pl. 26, Vilnius) – diagnostika NEMOKAMA !

Esame pasiruošę  Jums padėti bet kuriuo paros laiku!
Darbą organizuojame 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.
Visada stengiamės Jus aptarnauti ir užbaigti darbus kuo greičiau.
Diagnostika atliekame dažniausiai per 24val.

Vilniuje suderinus laiką atvykstame pasiimti objekto;

Galite siųsti objektus per OmnivaLPexpress, DPD bei kitais kurjeriais;

Taip pat objektus galite pateikti Eišiškių pl. 26, Vilniuje.

Dažnai būname išvykę į objektus, mokymus, laboratoriją, todėl prieš atvykstant būtinai paskambinkite

+370 656 41344

Objektų paėmimo metu surašomas priėmimo-perdavimo aktas

Atkurti duomenys yra įrašomi į kliento pasirinktą laikmeną bei laikantis visų saugumo ir duomenų konfidencialumo reikalavimų grąžinami užsakovui. Duomenų kopijos serveryje laikomos 14 dienų, vėliau – naikinamos.

 1. Pirminė konsultacija – nemokamai;
 2. Suderinus laiką, Vilniuje, atvykstame pasiimti objekto (surašomas priėmimo-perdavimo aktas). Priimame objektus siunčiamus Omniva, LPexpress, DPD bei kitais kurjeriais;
 3. Diagnostika, gedimo nustatymas, darbų apimties nustatymas (dažniausiai per 24 val.);
 4. Mechaninių, elektroninių gedimų šalinimas (jei tokie yra);
 5. Atvaizdo kūrimas. Tai būtina daryti, kad Jūsų laikmenoje esantys duomenys, nebūtų pakeisti, ir galima būtų esant reikalui panaudoti skirtingas atkūrimo metodikas. Atvaizdo kūrimo procesas gali trukti nuo kelių valandų iki kelių mėnesių (pvz.: diskas turi nenuskaitomų sektorių). Dėl šių priežasčių duomenų atkūrimas nedelsiant Jūsų patalpose yra sunkiai įgyvendinamas;
 6. Duomenų atkūrimas – beveik kiekvienas atvejis unikalus, tačiau mes visada stengiamės Jums pasiūlyti pačias palankiausias kainas;
 7. Atkurtų duomenų neatstatomas trynimas iš serverio (po 14 d. jei užsakovas nepratęsia).