Virtualių mašinų atstatymas

Kaip taisyklė gedimas būna programinis, nes šiuo atveju tiriamuoju objektu yra virtuali atmintis, tai yra vienas ar keli failai. Šiuo atveju atsiranda problematika, kadangi tokie failai yra didelės apimties, nuo keliasdešimt GB iki keliu TB. Esant ištrintiems tokiems failams, jie fizinėje laikmenoje egzistuoja tiesiog kaip ilga nulių ir vienetų eilutė. Dėl minėtų priežasčių bent dalis failo\ų būna pažeista ir tokia virtualią laikmeną reikia perrinkti. Tenka operuoti su milžiniškais duomenų srautais, pvz.: 1TB duomenų ekvivalentas realiam pasaulyje būtų 1300 spintų su dokumentacija. Neretai pasitelkiama inovatyviausių sprendimų, tame tarpe ir dirbtinio intelekto algoritmų.

Diagnostika per 24 val.

Sąmatos derinimas

Mokatė tik už rezultatą !

Objekto pateikimas

Jeigu neturite galimybės mums pristatyti objektą, paimsime laikmeną tiesiai Jums iš rankų visoje Lietuvoje. Kurjerio paslaugas galite užsakyti paraše mums el. paštu: [email protected] arba +370 656 41344

Diagnostika

Laikmenos gedimo nustatymas (dažniausiai per 24 val.).  Darbų apimties nustatymas, sąmatos sudarymas.

Duomenų atstatymas

Mechaninių, elektroninių ir programinų gedimų šalinimas (jei tokie yra).

Atstatytų duomenų grąžinimas

Atstatyti duomenys grąžinami Jums naudojant esant galimybei tą pačią ar kitą laikmeną. Atstatytų duomenų saugojimas saugykloje 14 dienų.

Susisiekite