InfoBack specialistai – išskirtinė kompetencija ir profesionalumas

Su duomenų atstatymu pirmą kartą susidūrėme dar 2005 m. kai įmonės serverio RAID1 masyvo abu diskai išėjo iš rikiuotės. Tada tai atrodė neįmanoma, kas Lietuvoje teikė duomenų atstatymo paslaugas tik gūžčiojo pečiais bei siūlė kreiptis į užsienio įmones. Pradėjome visapusiškai nagrinėti šią sritį. Investavome į techninę ir programinę įrangą. Pavykus atstatyti duomenys iš aukščiau minėtos duomenų saugyklos, pradėjome teikti kokybiškas, greitas ir už prieinamą kainą paslaugas kitiems fiziniams bei juridiniams asmenims.

Specialioje laboratorijoje taikant šiuolaikišką įrangą (techninė ir programinė) atstatome duomenys, jei diskas buvo suformatuotas, ištrintas skirsnis, ištrinti failai (nuotraukos, dokumentai, vaizdo medžiaga ir kt.), sukonfigūruotas “RAID” iš kelių diskų, sukurtas naujas skirsnis, taip pat mechaniniai pažeidimai, pvz.: diskas nukrito veikimo metu, nulūžo USB rakto jungtis, mobilaus ryšio telefonas nepasileidžia, subraižytas optinis diskas ir t. t…

Atstatome duomenys iš nešiojamų kompiuterių 2,5″, stacionarių kompiuterių 3,5″, serverių kietųjų diskų (IDE, SATA, SAS sąsajos), puslaidininkinių diskų (SSD), microSD kortelių, SD kortelių, USB raktų, CD\DVD\Blu-ray optinių diskų, sugadintų telefonų, planšečių ir t. t…

Atstatome NTFS, NTFS5, ReFS, FAT12/16/32, exFAT, HFS/HFS+ and APFS (Macintosh), Little and Big Endian UFS1/UFS2 (FreeBSD/OpenBSD/NetBSD/Solaris) ir Ext2/Ext3/Ext4 FS (Linux) skirsnius ir atskirus failus iš šių minėtų skirsnių. Taip pat ir atskirus failus iš kitų „egzotinių“ skirsnių.

Savo darbe mes vadovaujamės šiais principais :

 • Visų duomenų griežtas konfidencialumas;
 • Minimalios laiko sąnaudos atliekamiems darbams;
 • Mes garantuojame pilną duomenų saugumą viso atstatymo laikotarpiu;
 • Naudojimas naujausių ir patikimiausių technologijų;
 • Prarastų duomenų 100% sėkmingas atstatymas.

Jūs neapsirikote, Mes teikiame kokybiškas, greitas ir pigias duomenų atstatymo paslaugas.

 • Atstatymo laboratorija. Speciali aparatūrinė-programinė įrangą, kurios analogų Lietuvoje nėra;
 • Kainą susidaro iš duomenų atkūrimui naudotos technikos, medžiagų ir darbo laiko;
 • Visada stengiamės Jus aptarnauti kuo greičiau (diagnostika atliekame dažniausiai per 24val.), esame pasiruošę dirbti 24/7.

Mums svarbus Jūsų duomenų saugumas ir konfidencialumas!

Imamės visų atsargumo priemonių siekiant išlaikyti užsakovų duomenų saugumą:

 • Jūsų duomenys yra saugomi laikmenoje neprijungtoje prie interneto;
 • Atkurti duomenys saugomi serveryje 14 kalendoriniu dienų nuo jų perdavimo užsakovui. Jei saugojimas nepratęsiamas duomenys neatstatomai ištrinami.
 • Jei užsakovas pageidauja, gali būti pasirašyta atskira konfidencialumo sutartis.

SVARBU:

Svarbiausia, kad pastebėję duomenų praradimą, kuo greičiau kreiptumėtės. Mūsų specialistai pateiks tikslius nurodymus kaip elgtis, kad duomenys nebūtų pažeisti, ar net visiškai prarasti (pvz.: Vartotojui „užstrigo“ macOS, po ko jis ją perdegė su wipe funkcija). Taip pat šiuo metu pastebime didelį kiekį pseudo-specialistų, kurie susigunda dideliu uždarbiu. Nors kainas visada stengiamės pasiūlyti palankiausias, bet pvz.: dažniausiai reikalingas PC3000 komplektas kainuoja virš 10.000eur. Minėti pseudo-specialistai  galbūt net nėra girdėję apie panašią įrangą ir kai kuriuos jų veiksmus net sudėtinga nuspėti. Po tokio įsiterpimo mums žymiai sudėtingiau, o kartais ir negalime gerai atlikti darbų (pvz.: atlieka automatizuotą atkūrimą ant to paties disko).

Atsiliepimai

Labai greitas ir profesionalus darbas! Džiaugiuosi rezultatais ir išspręsta problema!

Martyna Vilutytė

Martyna Vilutytė

Jei būtų galima duoti daugiau žvaigždučių, gautumėt daugiau! Turbūt geriausia komanda, kurios paslaugas gavau.

Lina Jukonytė

Lina Jukonytė

Rekomenduoju visiems šią firmą – dirba greitai, gerai ir patikimai, be to nebrangiai.

Birute Knasiene

Birute Knasiene

Labai malonūs dabuotojai. Nevynioja į vatą, viską sako tiesiai šviesiai.Labai patenkinta! Vis tik, rekomendacijos nenuvylė.

Miglė Veličkaitė

Miglė Veličkaitė

Reliable, quick and professional. Best data recovery service in Lithuania.

Laurynas Vaskys

Laurynas Vaskys

Profesionalūs ir labai rūpestingi darbuotojai. Viską puikiai atliko, atstatė ištrintas nuotraukas ir vaizdo įrašus. Labai džiaugiuosi, kad kreipiausi būtent į šią įmonę. Ačiū labai!

Luiza Kaktavičiūtė

Luiza Kaktavičiūtė

Sugrąžinti viso gyvenimo prisiminimai– visos sūnaus nuotraukos ir video. Ačiū labai. Nuostabi Kalėdinė dovana.

Monika Vilčinskienė

Monika Vilčinskienė

Konkretu, greita, kokybiška. Esu patenkinta atliktu darbu. Ačiū.

Agnė Grunt-Mejer

Agnė Grunt-Mejer