Virusų “apgadintų” duomenų atstatymas

Tokio tipo apgadinimai gali pasitaikyti, bet kuriame objekte, tiek HDD, tiek saugykloje ar mobilaus ryšio telefone.

Galima išskirti dvi rūšys tokių kenkėjiško pobūdžio programinių kodų:

  1. Destruktyvus;
  2. Pelnymosi.

Pirmieji šiandien retai sutinkami, juos kuria tiesiog pasismaginimui, norint kažką (neaišku ką ???? ) įrodyti sau. Pavyzdžiui Word dokumentai pakeičiami, o jų turinys tampa iš necenzūrinių žodžių. Po tokios intervencijos failinės sistemos analizė neduos jokių rezultatų (įrašai bus naujų failų). Tačiau dažniausiai vartotojų naudojami failai: jpg, doc, docx, xls, xlsx, zip, rar, pdf, ir t. t… yra puikiai žinomi mūsų specialistai, kurie rankiniu būdu gali juos atkurti ar perrinkti.

Antrieji ypač buvo populiarus LT 2015m. Daugelis prarado žadą pamatę pranešimą, kad duomenys užšifruoti ir reikia sumokėti nemenką sumą už jų dešifravimą. Blogiausia, kad kai kurie net pervedus minėtą sumą, slaptažodžio negavo.

Atskleisime DIDELĘ paslaptį.

Šitas pelnymosi yra dažniausiai paremtas melu. Nors pvz.: rašoma, kad Jūsų duomenys yra užšifruoti naudojat RSA-2048, tai mažai tikėtina. Tokiam šifravimui reikia daug skaičiavimų. O šis kenkėjiškas programinis kodas yra orientuotas į paprastą vartotoją, kuriuo kartais kompiuteris nieką geresnis už spausdinimo mašinėlę ir toks šifravimas užtruktų labai ilgai ir negalėtų būti nepastebėtas. Todėl dažniausiai pasirenkami žymiai paprastesni šifravimo metodai.

Mūsų specialistai turi nemažą patirtį tiriant minėto pobūdžio virusų analizavime ir pasekmių dešifratorių kūrime.

Kaip visada, svarbiausia, kad kuo anksčiau kreiptumėtės pas mus. Todėl esame pasirengę Jums padėti 24/7. Ypatingai virusų atveju yra svarbi kiekviena minutė.

Diagnostika per 24 val.

Sąmatos derinimas

Mokatė tik už rezultatą !

Objekto pateikimas

Jeigu neturite galimybės mums pristatyti objektą, paimsime laikmeną tiesiai Jums iš rankų visoje Lietuvoje. Kurjerio paslaugas galite užsakyti paraše mums el. paštu: [email protected] arba +370 656 41344

Diagnostika

Laikmenos gedimo nustatymas (dažniausiai per 24 val.).  Darbų apimties nustatymas, sąmatos sudarymas.

Duomenų atstatymas

Mechaninių, elektroninių ir programinų gedimų šalinimas (jei tokie yra).

Atstatytų duomenų grąžinimas

Atstatyti duomenys grąžinami Jums naudojant esant galimybei tą pačią ar kitą laikmeną. Atstatytų duomenų saugojimas saugykloje 14 dienų.