APIE DUOMENŲ ATSTATYMĄ

APIE DUOMENŲ ATSTATYMĄ

Specialioje laboratorijoje taikant šiuolaikiškiausią įrangą (techninė ir programinė) atstatome duomenys, jei diskas buvo suformatuotas, ištrintas skirsnis, ištrinti failai (nuotraukos, dokumentai, vaizdo medžiaga ir kt.), sukonfigūruotas “RAID” iš kelių diskų, sukurtas naujas skirsnis, taip pat mechaniniai pažeidimai, pvz.: diskas nukrito veikimo metu. Atkuriame NTFS, NTFS5, ReFS, FAT12/16/32, exFAT, HFS/HFS+ and APFS (Macintosh), Little and Big Endian UFS1/UFS2 (FreeBSD/OpenBSD/NetBSD/Solaris) ir Ext2/Ext3/Ext4 FS (Linux) skirsnius ir atskirus failus iš šių minėtų skirsnių. Taip pat ir atskirus failus iš kitų „egzotinių“ skirsnių.

SVARBU:

Svarbiausia, kad pastebėję duomenų praradimą, kuo greičiau kreiptumėtės. Mūsų specialistai pateiks tikslius nurodymus kaip elgtis, kad duomenys nebūtų pažeisti, ar net visiškai prarasti (pvz.: Vartotojui „užstrigo“ macOS, po ko jis ją pedegė su wipe funkcija). Taip pat šiuo metu pastebime didelį kiekį pseudo-specialistų, kurie susigunda dideliu uždirbiu. Nors kainas visada stengiamės pasiūlyti palankiausias, bet pvz.: dažniausiai reikalingas PC3000 komplektas kainuoja virš 5000eur. Minėti pseudo-specialistai  galbūt net nėra girdėję apie panašią įrangą ir kai kuriuos jų veiksmus net sudėtinga nuspėti. Po tokio įsiterpimo mums žymiai sudėtingiau, o kartais ir negalime gerai atlikti darbų (pvz.: atlieka automatizuotą atkūrimą ant to paties disko).

Darbų eiga:

  1. Pirminė konsultacija – nemokamai;
  2. Atvykstame pasiimti objekto (surašomas priėmimo-perdavimo aktas) – suderinus laiką Vilniuje nemokamai, priimame objektus siunčiamus Omniva, LPexpress;
  3. Diagnostika, gedimo nustatymas, darbų apimties nustatymas (dažniausiai per 24 val.) – 10eur;
  4. Mechaninių, elektroninių gedimų šalinimas (jei tokie yra);
  5. Atvaizdo kūrimas. Tai būtina daryti, kad Jūsų laikmenoje esantys duomenys, nebūtų pakeisti, ir galima būtų esant reikalui panaudoti skirtingas atkūrimo metodikas. Atvaizdo kūrimo procesas gali trukti nuo kelių valandų iki kelių mėnesių (pvz.: diskas turi nenuskaitomų sektorių). Dėl šių priežasčių duomenų atkūrimas nedelsiant Jūsų patalpose yra sunkiai įgyvendinamas.
  6. Duomenų atkūrimas – Beveik kiekvienas atvejis unikalus, tačiau mes visada stengiamės Jums pasiūlyti pačias palankiausias kainas.
  7. Atkurtų duomenų neatstatomas trynimas iš serverio (po 14 d. jei užsakovas nepratęsia)

Mes visada stengiamės Jums pasiūlyti pačias palankiausias kainas. Kainą susidaro iš duomenų atkūrimui naudotos technikos, medžiagų ir darbo laiko. Visada stengiamės Jus aptarnauti kuo greičiau (diagnostika atliekame dažniausiai per 24val.), esame pasiruošę dirbti 24/7.

Mums svarbus Jūsų duomenų saugumas ir konfidencialumas!

Imamės visų atsargumo priemonių siekiant išlaikyti užsakovų duomenų saugumą:

  • Jūsų duomenys yra saugomi laikmenoje neprijungtoje prie interneto;
  • Atkurti duomenys saugomi serveryje 14 kalendoriniu dienų nuo jų perdavimo užsakovui. Jei saugojimas nepratęsiamas duomenys neatstatomai ištrinami.
  • Jei užsakovas pageidauja, gali būti pasirašyta atskira konfidencialumo sutartis.